Dział Analiz IT

Dział Analiz IT

Analiza dostępnych informacji, poszukiwanie odpowiedzi na pytania zespołu produkcyjnego, opracowywanie dokumentacji, dbanie o procesy wewnętrzne w firmie – to główne zadania Działu Analiz IT.

Już na etapie wdrażania nowych analityków, zwracamy szczególną uwagę na jakość wytwarzanych dokumentów, zwiększanie umiejętności skutecznej komunikacji oraz elastyczność pozwalającą na efektywną realizację celów.

Tworzymy różnorodny zespół, który w swoim składzie ma również analityków z doświadczeniem biznesowym. Połączenie osób o specjalizacjach zarówno technicznych, jak i biznesowych pozwala nam osiągać większą skuteczność i dostarczać wsparcie, którego potrzebuje dynamicznie rozwijająca się organizacja.

Stanowiska pracy

Jak się u nas pracuje?

Mateusz Szafran Mateusz
Młodszy Analityk IT
w Oponeo od 2021 r.

Super jest to, że mamy możliwość pracy w różnych obszarach. Tworzymy funkcjonalności webowe, ale również systemy ERP. Współpracujemy z wieloma działami w firmie, zarówno biznesowymi jak i technicznymi. To dla mnie duża wartość. Ćwiczę szybkie przyswajanie dużej liczby nowych informacji, a jednocześnie ciągle sprawdzam swoje inne umiejętności. Świetną atmosferę i duże wsparcie czuje się na każdym kroku.

Krzysztof Kusiak Krzysztof
Młodszy Analityk IT
w Oponeo od 2021 r.

Często słyszę, że praca analityka to żmudne tworzenie dokumentacji. Tymczasem w Oponeo nauczyłem się, że to coś więcej. Wydawać by się mogło też, że projekt można zrealizować bez analityka. Pewnie tak, ale z mojego doświadczenia wynika, że analityk zwiększa użyteczność i skuteczność projektu. Wszystko dzięki temu, że dbamy o efektywną komunikację i zdobywamy konkretne informacje.