Dział Projektów

Dział Projektów

Tutaj projektujemy użyteczne i łatwe w obsłudze aplikacje internetowe oraz wizualne części kampanii reklamowych. Zaczynamy od zebrania i przeanalizowania informacji o naszych użytkownikach i zestawieniu ich z biznesowymi założeniami firmy. Następnie tworzymy mockupy i prototypy, które testujemy jakościowo i ilościowo.

Mimo że w Dziale Projektów skupiamy tylko UX-ów i grafików, każdy projekt wychodzący spod naszych rąk jest efektem pracy dużo większego zespołu, w którym z reguły można znaleźć osoby z wszystkich działów firmy.

Stanowiska pracy

Jak się u nas pracuje?

Kamil Wakuła Kamil
Projektant UX
w Oponeo od 2018 r.

Mamy świadomość, że praca w dobrej atmosferze przekłada się na efektywność i kreatywne rozwiązania. Naszą codziennością w Oponeo są bezproblemowi ludzie i przyjazny kontakt z osobami o różnych profesjach.

Zbigniew Czajka Zbyszek
Team Leader
w Oponeo od 2016 r.

Grafiką zajmuję się ponad 15 lat jednak to w Oponeo poczułem prawdziwą kreatywną swobodę. Największą zaletą jest aktualne oprogramowanie oraz dobrze wyposażone stanowisko pracy. Firma zapewnia dostęp do szkoleń i kursów on-line. Praca z klientem wewnętrznym sprawia, że projekty nie są robione wyłacznie pod jego gust i upodobania. Każdy z nich jest starannie analizowany przez osoby z różnych działów, dzięki czemu produkt finalny jest doskonały.