Dział WEB

Dział WEB

Dział WEB odpowiada za utrzymanie i rozwój aplikacji webowych – dziś jest ich już ponad 30. Codzienną pracą części zespołu jest analiza zleconych zadań pod kątem wprowadzenia koniecznych zmian w istniejących systemach. Pozostali biorą udział w tworzeniu nowych funkcjonalności i większych projektów, często bardzo ściśle współpracując, już na etapie ich powstawania, ze zlecającymi, analitykami i działem projektowym.

To od nas w głównej mierze zależy czy klienci będą mogli sprawnie zrealizować proces zakupowy. Ciągle się rozwijamy, testujemy i wdrażamy nowe narzędzia oraz technologie by nasze serwisy działały jeszcze sprawniej.

Stanowiska pracy

Jak się u nas pracuje?

Jakub Adamczyk Jakub
Front-end developer
w Oponeo od 2017 r.

Każdego dnia troszczę się o to by klienci korzystali z wydajnej i przyjaznej dla oka witryny internetowej. By osiągnąć taki cel konieczne jest podejmowanie wyzwań, w moim przypadku jest to szukanie, analiza i wdrażanie nowych rozwiązań z płaszczyzny frontendu. Ogromną zaletą Oponeo jest fakt, że praca jest zróżnicowana i dopasowana do stanu wiedzy pracownika przez co osiągany jest optymalny współczynnik czasu realizacji zadania do samorozwoju osoby realizującej dany temat. Pracę w Oponeo szczególnie cenię za możliwość rozwoju zawodowego, otwartość na nowe technologie, a przede wszystkim to, że mam czas na życie prywatne. Oponeo to pewny i lojalny pracodawca na którym nigdy się nie zawiodłem.

Krzysztof Machniewicz Krzysztof
Front-end developer
w Oponeo od 2019 r.

Z reguły, wszyscy mają raczej złe zdanie o dużych firmach lub korporacjach: wąskotorowe myślenie, brak kreatywności, itp. Jednakże Oponeo.pl zupełnie odbiega od tego opisu. Tutaj możesz liczyć na to, że jeśli tylko chcesz, to otwierają się horyzonty, a ludzie kreatywni są tu bardzo potrzebni i doceniani. Jednym słowem możesz: „zaprogramować swoją przyszłość”.