Przyjazna firma

Przyjazna firma

Łatwy początek

Każdy nowy pracownik w Oponeo może liczyć u nas na wsparcie doświadczonych kolegów. Wdrażanie w nowe obowiązki odbywa się pod okiem przydzielonego opiekuna.

Stawiamy na pracę zespołową, dlatego z pewnością w krótkim czasie dołączysz do jednego z zespołów pracujących z konkretnym projektem

Pierwsze dni w nowej pracy bywają trudne, ale zadbamy o to, aby pozostawiły miłe wspomnienie.

Poznaj ścieżki kariery w IT Oponeo
Zjedź w dół

Różnorodność
i integracja

Tworzymy zróżnicowane, integrujące i stymulujące środowisko pracy,
w którym pracownicy traktowani są z godnością i szacunkiem. Każdy, bez względu na pochodzenie, czy poglądy doceniany jest za indywidualne podejście i doświadczenie.

Dzięki temu tworzymy coraz to lepsze rozwiązania w twórczej i kreatywnej atmosferze. Inspirujemy i motywujemy się wzajemnie w stale rosnącym gronie współpracowników.

Dział IT bez kobiet?
Nie u nas. Coraz więcej nowych koleżanek wspiera nas na wszystkich typach stanowisk – obecnie panie stanowią 20% zespołu.

Inspirujące
miejsce pracy

Jesteśmy zgranym zespołem pogodnie spoglądającym na świat i na ludzi. Znajdziesz wśród nas pasjonatów wielu różnych dziedzin. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy. Uwielbiamy się rozwijać, więc codziennie stawiamy przed sobą ambitne cele. Szanujemy potrzeby każdego bez względu na to, czy chodzi o chwilę odpoczynku, czy odebranie urlopu macierzyńskiego lub ojcowskiego. Często świętujemy sukcesy firmowe i prywatne.

 • Prywatna opieka medyczna
  LUX MED
 • Zniżki u partnerów platformy WORKSMILE
 • Kompleksowe ubezpieczenie grupowe
 • Nowoczesne biuro
 • Elastyczne godziny pracy
 • Kursy i szkolenia
 • Strzeżony parking samochodowy
  i rowerowy
 • Zniżki na zakup opon, rowerów
  i części
 • Zniżki do teatru
 • Darmowe owoce
  i napoje
 • Dostęp do sali fitness i siłowni na miejscu

Stawiamy na zdrowy tryb życia

Smaczne i zdrowe posiłki na miejscu

Od samego rana w Przesmyku – naszej firmowej stołówce – spotkasz miłośników świeżo palonej kawy i pysznych śniadań. Gdy nadchodzi pora lunchowo-obiadowa, jest jeszcze tłoczniej. Entuzjaści dań tak mięsnych jak i wegetariańskich mogą kupić komponowane przez siebie posiłki w bardzo niskich cenach. Nie zapomnieliśmy też
o domowych ciastach i słodkich deserach :)

Darmowa siłownia i zajęcia fitness
na terenie firmy

Dobra forma to podstawa! Możesz ćwiczyć indywidualnie lub dołączyć do jednej z kameralnych grup prowadzonych przez zawodowego trenera. Obok siłowni na specjalnie przygotowanej sali odbywają się zajęcia z zakresu fitness, kalisteniki czy boksu. Wygodne szatnie z szafkami i prysznicami pozwolą Ci przebrać i odświeżyć się w komfortowych warunkach po każdym treningu.

Trenujemy pod okiem doświadczonych trenerów

 • Patrycja Bohdanowicz Patrycja Bohdanowicz

  Trenerka personalna z wieloletnim doświadczeniem, instruktorka i założycielka szkoły pole dance. Uczestniczka triatlonów i biegów terenowych. Z powodzeniem prowadzi zajęcia fitness jak i treningi biegowe. Świetnie motywuje do ćwiczeń i przekraczania kolejnych granic.

 • Michał Kasica Michał Kasica

  Absolwent Bydgoskiego Wf-u, przez wiele lat związany ze sportem – od małego uprawiał gimnastykę, od kilku lat pracuje jako trener osobisty. Posiada liczne certyfikaty trenerskie na koncie. Osoba niezwykle zaangażowana w rozwój fizyczny swoich podopiecznych.

 • Filip Czarnecki Filip Czarnecki

  Trenera na co dzień pracującego w XYZ Fight Academy. Filip ma bardzo duże doświadczenie trenerskie, również w trenowaniu kobiet. Jest specjalistą od mieszanych sztuk walki oraz boksu.

 • Damian Węsierski Damian Węsierski

  Wice mistrz Polski oraz brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – jeden z najpopularniejszych trenerów boksu w Bydgoszczy. Nawet najprostsze techniki potrafi tłumaczyć w taki sposób, że trening bokserski staje się fascynującą przygodą. Jego ogólnorozwojowe treningi wyciskają siódme poty. Trening tylko dla twardzieli.

Dołącz do nas

Działamy w Bydgoszczy od ponad 20 lat.
Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, dlaczego jesteśmy
liderami internetowej sprzedaży opon.

Poznaj ścieżki kariery w IT Oponeo