Akademia Oponeo

Akademia
Oponeo

Akademia Oponeo to autorski program szkoleniowy
skierowany przede wszystkim do nowych pracowników IT
Udział w dedykowanych szkoleniach pozwala uzupełnić wiedzę ułatwiającą przyszłą pracę.

Szkolenia trwają cały czas!

Zajęcia prowadzone przez firmę szkoleniową z dużym doświadczeniem na rynku, według programu opracowanego, nadzorowanego i aktualizowanego przez doświadczonych pracowników firmy.

Kursy, w zależności od działu, trwają od kilkudziesięciu do kilkuset godzin szkoleniowych. Każdy kurs kończy się certyfikatem.

Wszystkie zajęcia w ramach Akademii Oponeo, odbywają się w siedzibie firmy na dedykowanym sprzęcie.

Obecnie trwają kursy dla: programistów, analityków IT oraz projektantów UX.

Co chcemy osiągnąć?

 • Wyrównać i podnieść poziom wiedzy praktycznej wśród nowych pracowników.
 • Nauczyć Cię wykorzystywać zdobyte informacje w praktyce.
 • Przekazać wartości, którymi kieruje się firma oraz jej pracownicy w codziennej pracy.
 • Pomóc Ci wykorzystać zdobyte doświadczenie w osiąganiu celów biznesowych.
Zobacz również - staże w IT Oponeo

Opinie uczestników kursu .NET
organizowanego przez Oponeo i SDA

Oreste Twizeyimana
Junior .NET Developer
w Oponeo od 2020 r.

The course is conducted by professional trainers who have a wide real life experience, which makes the knowledge they transmit to us very useful. The courses are very flexible depending on the participants so that everyone can feel at ease with the lessons. The lectures are not only theoretical because we get time to put in practice what we learned, and the best part is that the knowledge we get is used and needed in our jobs. This gives us a double interest because we get to use what we learned and put it in practice, and this complements the knowledge needed for the job.

Kacper
Junior .NET Developer
w Oponeo od 2020 r.

Kurs prowadzony był przez trenerów z dużym doświadczeniem oraz wiedzą, którą przekazywali w sposób przystępny dla słuchacza. Zaznaczyć należy, że oprócz teorii, prowadzący chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami oraz ciekawostkami wynikającymi z ich własnych doświadczeń, co pozwoliło przełożyć wiedzę na praktykę. Moim zdaniem, kurs ten poszerza (uzupełnia) wiedzę oraz umiejętności, które są niezbędne w codziennej pracy programisty. Warto podkreślić możliwość modyfikacji treści kursu przez Jego uczestników, co umożliwiło zmiany wybranych tematów lub całych sekcji kursu.

Akademia OPONEO pozostałe segmenty działalności

 • Staże dla osób chcących poznać naszą firmę

  Program stażowy ma na celu wprowadzić w wewnętrzne życie firmy i zapoznać z tematyką biznesową. Jest to realna szansa na zweryfikowanie swoich umiejętności i zdobycie praktycznej wiedzy w codziennej pracy. Praca odbywa się w zespołach, które tworzą pracownicy o zróżnicowanym stopniu doświadczenia. Opiekun stażu to bezpośredni przełożony danego działu lub najbardziej doświadczony pracownik zespołu.

  Staż to doskonałe miejsce dla osób, które planują rozpocząć pracę w Oponeo, ale przed podjęciem takiej decyzji chcą bliżej poznać firmę oraz charakter pracy.

  Dowiedz się więcej o stażu
 • Wewnętrzne szkolenia międzydziałowe

  Szkolenia pozwalają poznać specyfikę pracy na innym stanowisku, niż nasze dotychczasowe. Kurs polega na realizacji zadań działu, do którego mamy należeć w przyszłości. Codzienne obowiązki oraz ocena wyników jest taka sama, jak innych pracowników działu.

  Szkolenia wewnętrzne przeznaczone są dla pracowników firmy, którzy chcą podjąć się nowych wyzwań i rozszerzać swoje umiejętności.

Dołącz do nas

Działamy w Bydgoszczy od ponad 20 lat.
Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, dlaczego jesteśmy
liderami internetowej sprzedaży opon.

Poznaj ścieżki kariery w IT Oponeo