Programowanie C#

Programowanie C#

Pierwsze tygodnie pracy dla początkujących programistów w Oponeo to czas intensywnej nauki, pod okiem bardziej doświadczonych współpracowników. Nauka obejmuje budowę systemu, wykorzystywane technologie i aplikacje, metodologię pracy a także podstawy biznesowe. Pierwsze obowiązki, to przede wszystkim bugfixing oraz modyfikacja istniejących funkcjonalności w systemie, przy wsparciu doświadczonego programisty. Stopień złożoności przydzielanych zadań rośnie w miarę indywidualnych postępów technicznych i biznesowych, tak by na koniec pierwszego etapu pracy, młody stażem pracownik osiągnął samodzielność. Dzięki temu będzie w stanie uczestniczyć w bardziej zaawansowanych projektach jako wsparcie, bądź też będzie potrafił samodzielnie wytwarzać mniej złożone funkcjonalności w ramach zadań rozwojowych – zarówno w projektach dotyczących aplikacji wewnętrznych (tzw. BackOffice) jak i aplikacji Webowych.

Dostępne stanowiska pracy

Zjedź w dół

W Oponeo prace programistyczne
obejmują dwa obszary

BackOffice
Bartosz Malczewski Bartosz Malczewski
Team Manager IT
w Oponeo od 2018 r.

Naszą codziennością jest praca z aplikacjami klasy Enterprise bez których funkcjonowanie dzisiejszego e-biznesu jest niemożliwe. Pracując u nas będziesz rozwijał obecne systemy w zakresie integracji, automatyzacji procesów z zakresu logistyki, księgowości czy wsparcia obsługi klienta.

Poznaj Dział BackOffice
WEB
Marcin Orliński Marcin Orliński
Team Manager IT
w Oponeo od 2013 r.

Praca z wykorzystaniem ASP.NET MVC dała nam wymierne rezultaty i znacznie przyspieszyła wdrażanie nowych projektów. Mierzymy się nie tylko z wydajnością, ale wdrażamy wiele ciekawych rozwiązań wspomagających.

Poznaj Dział WEB